Site Overlay

O MNIE

Biografia

Pochodzę z małej wsi Jaraczewo w woj. wielkopolskim. Z aktorstwem jestem związany od najmłodszych lat. Od siódmego roku życia grałem w Jasełkach, które wystawialiśmy co roku w kościołach naszej parafii. W szkole podstawowej uczestniczyłem w wielu konkursach recytatorskich, lecz jeszcze bez większych sukcesów. W gimnazjum dołączyłem do koła teatralnego. Wystawialiśmy głównie kabarety, lecz właśnie wtedy zdecydowałem, że chcę zostać aktorem. Praktyka w kole teatralnym przyniosła efekty. W gimnazjum co roku startowałem w gminnym konkursie recytatorskim, zdobywając wyróżnienie i dwukrotnie drugie miejsce.

W 2017 roku poszedłem na casting do Centrum Upowszechniania Kultury w Szydłowie. Szukali wtedy aktorów do powstającego teatru. Przesłuchanie przebiegło pomyślnie i od tamtej pory jestem częścią Teatru Gest. Tego samego roku stałem się również częścią Teatru Lustro w ramach liceum, do którego postanowiłem pójść. Wybrałem uprzednio profil humanistyczny, ponieważ ten dał mi szansę na rozwój w kierunku artystycznym.

W 2018 roku dwukrotnie znalazłem się na planie filmowym, do dwóch różnych filmów. Na pierwszym odgrywałem rolę epizodyczną, na drugim statysty. Te doświadczenia zdeterminowały mnie do bycia aktorem.

Wzrost: 175cm
Waga: 72kg
Niebieskie oczy
Blond włosy